Kala- ja vähikasvanduste kontaktandmed

 


Ettevõte  Aadress  Tegevusala  Kontaktisik, telefon, e-mail
AquaMyk OÜ
Urmeti kalakasvandus
Pöide vald Kanissaare küla
Saaremaa 94501
Vikerforell
Priit Lulla 56643916
priit.lulla@gmail.com
Astacus OÜ
Pähkla Kaarma vald Saaremaa 93874
Vähk,  kalaturism
Rainer Maripuu 5087575
rainer@crayfish.ee
Neli Elementi OÜ Roosna-Alliku Pärnu mnt.12 Järvamaa 73201 Vikerforell, punane kaaviar Teet Merisalu 55655202 teetmerisalu@hotmail.com
 TP Invest Aru talu Kurtna küla Harjumaa 75518
Vähk
Ants Kikas 5047 721
ants.kikas@tp-consulting.ee
Kalatalu Härjanurmes
Jõune küla Puurmani vald
Jõgevamaa 49002
Vikerforell, karpkala,  vähk;
siia ja koha asustusmaterjal; kalaturism 
Aarne Liiv  50 53070
kalatalu@hot.ee
Karilatsi Kalamajand OÜ
Karilatsi küla Vastse-Kuuste vald  Põlvamaa 63501
Vikerforell, kalaturism
Mati Vaino 5255152
karilatsikala@gmail.com
RMK Põlula kalakasvatusosakond
Lavi küla Rägavere vald
L.-Virumaa 46701
Lõhe   asustusmaterjal
Ene Saadre  51 62554 ene.saadre@rmk.ee
Pähkla vähi- ja kalakasvatus OÜ
Pähkla Kaarma vald,
Saaremaa 93874
Vähk, vikerforell
Toivo Leivat 5111911
toivoleivat@hot.ee
Riina Kalda
kalamajand Carpio
Haaslava küla Haaslava vald  Tartumaa 62107
Karpkala;  linaski, haugi ja koha asustusmaterjal;
kalaturism
Riina Kalda  52 75015
carpio@hot.ee
Simuna Ivax OÜ
kalakasvandused
Simuna
Lääne-Virumaa 46401
Vikerforell 
Hans  Kruusamägi 5145021
hans@v-maarja.ee
Störfisch OÜ
Tähe 116 Tartu 51013
Siberi tuur,  vene tuur,  must kaaviar
Jaak Võsu 5043392   
jaak@lasita.ee
Vikerkala OÜ
Rutikvere kalakasvandus
Kõrkküla Pajusi vald
Jõgevamaa 48204
Vikerforell, kalaturism
Pavel Bogdanov 5251726 vikerkala@hot.ee

 

 
Made by Blueprojects