Konsultandid

 

Konsultatsioonid
Nimi Valdkond Telefon, e-aadress Aadress
Aarne Liiv Farmide ehitus; forell, karpkala, vähk, koha, siig 5053 070; aarne@kalatalu.ee Jõune küla, Puurmani vald, Jõgevamaa 49002
Ants Kikas Vähikasvatuse nõustamine sh kasvanduse rajamise protsess ((riski-) analüüs, load, kooskõlastused jm), tiikide tehnosüsteemid ning tiikide projekteerimine, ehitus ja hooldus, kasvanduse bioturvalisuse tagamine, tiikide asustamine ja vähkide söötmine, turustamine, eurotoetused jm.

5047 721;

ants.kikas@tp-consulting.ee

Kurtna küla, Saku vald, Harjumaa 75518

Heiki Jaanuska

Keskkonnalubade taotlemise protsess, kalakasvatuslikud tehnoloogiad ja seadmed, vee korduvkasutusega seotud erinevad aspektid

5806 5035; heiki.jaanuska@emu.ee

Kreutzwaldi 46A, 51006 Tartu

Katrin Kaldre  Vähi võõrliigid, vähikatk

5666 9582; katrin.kaldre@emu.ee

Kreutzwaldi 46A, 51006 Tartu
Oksana Burimski Kalade geneetika 5599 2523; oksana.burimski@emu.ee Kreutzwaldi 46A, 51006 Tartu
Priit Päkk Kalade tervis ja bioohutus 5818 3959; priit.pakk@emu.ee Kreutzwaldi 46A, 51006 Tartu
Riho Gross Kalade ja vähkide geneetika, biotehnoloogia ja tõuaretus 5137 139; riho.gross@emu.ee Kreutzwaldi 46A, 51006 Tartu
Tiit Paaver Kalakasvatus väiketiikides 5296 030; tiit.paaver@emu.ee Kreutzwaldi 46A, 51006 Tartu

 

 
Made by Blueprojects